Депутати вирішують »

Депутати звернулися до керівництва області для врегулювання тарифу на воду

30.10.2018, 12:35

На 53-й сесії міської ради, що відбулася 30 жовтня, депутати прийняли до комунальної власності 4 квартири від Головного управління Національної гвардії України, що були придбані для військовослужбовців.
У зв’язку з численними зверненнями олександрійців щодо непрозорості збільшення ціни на воду, з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів та недопущення їх підвищення міська рада підтримала проект рішення депутата А.Горошка про тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення ОКВП «Дніпро-Кіровоград».
У тексті рішення йдеться наступне: «У зв’язку із систематичним порушенням процедури підвищення тарифів комунальними підприємствами обласного підпорядкування звернутися до голови Кіровоградської обласної ради Чорноіваненка О.А. з метою надання ним інформації на сесії Олександрійської міської ради, яка відбудеться 09 листопада 2018 р. о 9.00 год., щодо правомірності підвищення тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград», та причин його підвищення.
Запропонувати депутатам Кіровоградської обласної ради:
– звернутися до НКРЕКП про невстановлення нового тарифу на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград», у зв’язку з порушенням процедури його прийняття».