Новини »

Діалог влади з членами дачного кооперативу

04.07.2018, 16:09

4 липня перший заступник міського голови Л.Давиденко зустрілася з головою та членами садово-городнього кооперативу «Івушка», аби спільно з фахівцями дати відповіді на питання, підняті напередодні під час зборів товариства, стосовно використання земельних ділянок, що знаходяться поблизу дач.
Присутнім для ознайомлення були надані офіційні документи щодо земель ДП «Бурвугілля», які межують з кооперативом. На них зараз проходять роботи з рекультивації для подальшої передачі у власність територіальної громади (лист директора ДП «ОК «Укрвуглереструктуризація» В. Горобця №80 від 7.05.2018р.).
Іншу земельну ділянку – колишнє золосховище, взяло в оренду приватне підприємство для виробництва будівельних матеріалів з використанням існуючої золи. Але роботи з дати підписання договору у 2017 році не розпочаті, тому, враховуючи неодноразові попередження, за ініціативи міського голови порушено питання щодо розірвання договору про оренду землі з відповідним підприємцем.
Під час зборів кооперативу влада запропонувала та території «Івушки» облаштувати безкоштовну зону відпочинку біля води. Обговоривши дану пропозицію, члени садово-городнього кооперативу під час останньої зустрічі з владою відмовилися від такої пропозиції.
Тож на сьогоднішній день розпочато облаштування для відпочинку берегової зони іншої водойми поряд з містом. Про це буде повідомлено окремо.