Новини »

Для маленьких відвідувачів ЦНАПу – яскравий дитячий куточок

01.06.2018, 11:06

1 червня з нагоди Дня захисту дітей у Центрі надання адміністративних послуг м.Олександрії за ініціативи міського голови С.Цапюка відкрився дитячий куточок.
Зона з яскравими іграшками і книжками створена для того, щоб діти, які приходять разом з дорослими до Центру, мали можливість цікаво провести час, а батьки – зручно і комфортно заповнити документи. Адже деякі послуги пов’язані з дітьми: реєстрація місця проживання, оформлення паспорта для виїзду за кордон тощо. Тому міська влада забезпечує не лише належну якість, збільшення кількості різноманітних послуг та впровадження електронних сервісів, а й створює усі умови, щоб жителям та їхнім дітям було зручно і комфортно під час обслуговування у Центрі.
У дитячому куточку для малечі є розмальовки, книжки, головоломки, розвивальні іграшки. На рецепції працює 2 адміністратори і, у разі необхідності, на прохання батьків один з них може наглянути за дитиною.
Уже сьогодні до куточку завітали маленькі відвідувачі, які малювали, розглядали книжки і гралися, поки їхні батьки заповнювали документи та були на прийомі у фахівців.
Загалом, в Олександрійському ЦНАПі сьогодні надається 200 видів послуг. Для його облаштування та придбання обладнання з міського бюджету було витрачено близько 900 тис. грн. За 3 роки до бюджету міста від надання послуг надійшло 5,8 млн грн.