Новини »

Для педагогів Кіровоградщини проходить тренінг в рамках Нової української школи

27.02.2018, 15:39

З 27 лютого по 1 березня в Олександрії на базі ЗНЗ І-ІІІ ст.№15 проходить очна сесія підготовки вчителів Нової української школи.
Два перших класи закладу (одного із 100 шкіл України) з початку навчального року беруть участь у рамках пілотного проекту Нової української школи. Враховуючи, що з наступного навчального року усі загальноосвітні заклади переходять на нові програми і методики викладання в перших класах, було вирішено навчання освітян Кіровоградщини провести в школі №15. Протягом трьох днів перепідготовку пройде понад 150 педагогів з Олександрії, Знам’янки, Олександрівського, Олександрійського та Знам’янського районів.
Від імені міського голови C.Цапюка освітян привітала начальник управління освіти, молоді та спорту В.Чернецька, яка зазначила, що майбутнє країни – це діти, тому завдання педагога: навчити застосовувати їхні знання у дорослому житті та побажала учасникам очної сесії плідної праці.
Директор ЗНЗ І-ІІІ ст.№15 Б.Кравченко зупинився на основних моментах реалізації проекту, пріоритетах, змісті та інноваційних концепціях пілотного проекту. Він підкреслив, що в Олександрії втілення проекту Нової української школи відбувається у тісній співпраці з міською владою, яка докладає багато зусиль для запровадження освітньої реформи. Прикладом тому є капітальні ремонти у класах початкової ланки закладу, придбання меблів і мультимедійного обладнання.
Після цього освітяни продовжили роботу в групах. Вони знайомилися з теоретичним матеріалом та спробували на практиці методи навчання і форми роботи на уроках, які сьогодні пропонується запроваджувати концепцією Нової української школи.