Новини »

До уваги фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей!

12.08.2020, 11:06

5 травня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №395, якою внесені зміни до постанови КМУ від 07.02.2020 № 107.
Відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції надається дотація за бджолосім’ї на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.
Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі — органи місцевого самоврядування) до 1 жовтня поточного року такі документи:

1. копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
2. копію рішення про державну реєстрацію потужності;
3. копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
4. копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
5. копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
6. довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);
7. копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
8. довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

За додатковою інформацією звертатись в управління економіки міської ради, контактна особа – Часник Ганна Євгеніївна, +380509870329.