Новини »

Голови квартальних комітетів обговорили актуальні питання

22.11.2017, 14:46

22 листопада відбулася нарада голів квартальних комітетів з керівництвом міста, начальником та дільничними офіцерами Нацполіції.
На початку міський голова С.Цапюк подякував головам кварткомів за допомогу, плідну співпрацю та активну діяльність у своїх кварталах.
Він поінформував присутніх про поточну роботу влади, розвиток різних галузей міста та плани на наступний рік.
Окремо Степан Кирилович зупинився на проблемних питаннях, які виникають у мешканців приватного сектору та шляхах їх вирішення. Він зазначив, що сьогодні дільничні офіцери недостатньо співпрацюють з цими жителями і повинні постійно взаємодіяти з головами квартальних комітетів, аби вчасно вирішувати нагальні питання. Але, на жаль, у цьогорічних звітних зборах кварталів взяли участь лише 4 правоохоронці. Міський голова наголосив, що поліцейські обов’язково мають бути присутніми на відповідних зборах.
Начальник міського відділу Нацполіції, підполковник поліції С.Котига зазначив, що на сьогодні штат дільничних доукомплектовано до 12 посад. Проте невеликий досвід офіцерів та залучення їх до виконання додаткових службових завдань (через недостатність інших співробітників) у повній мірі не забезпечують належну якість роботи у цьому напрямку. Він пообіцяв організувати більш активну співпрацю правоохоронців з головами квартальних комітетів та їх оперативне реагування на зауваження олександрійців.
Наступним на нараді було розглянуто питання співпраці міського військкомату з квартальними комітетами. Військовий комісар О.Балабуха та начальник відділу оборонної і мобілізаційної роботи міської ради В.Ганжа поінформували учасників наради про особливості призовної кампанії. О.Балабуха звернувся до голів кварткомів з проханням сприяти у проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед мешканців своїх кварталів.
Також на нараді увага була приділена актуальному питанню щодо укладення договорів мешканцями приватного сектору на вивезення твердих побутових відходів. Як зазначив міський голова, через деяких громадян, які не бажають централізовано вивозити сміття, утворюються стихійні сміттєзвалища, на ліквідацію яких витрачаються додаткові бюджетні кошти.
Вирішенням даної проблеми сьогодні активно займається муніципальна поліція. Її керівник В.Переверзєв звернувся до голів квартальних комітетів з проханням повідомляти про осіб, які порушують правила благоустрою і, таким чином, засмічують території. Він нагадав, що такі дії є адміністративним правопорушенням і тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі до 1360 грн. Із 1 січня будуть проводитись перевірки наявності договорів у господарів приватних домоволодінь і на порушників складатимуться адмінпротоколи.
Наприкінці наради начальник управління забезпечення діяльності Л.Фуртак ознайомила присутніх з інформацією про звітну кампанію у квартальних комітетах. Основними питаннями, які турбують мешканців, є ремонт доріг, водовідведення дощових і талих вод, відновлення вуличного освітлення у приватному секторі, обрізка дерев, вивезення опалого листя тощо.
Після обговорення питань порядку денного голови кварткомів мали можливість поспілкуватися з дільничними офіцерами поліції та визначитися з основними напрямками співпраці.