Новини »

Гвардійці відзначили День захисника України

13.10.2017, 13:27

13 жовтня в Олександрійській військовій частині 2269 відбулися урочисті з нагоди Дня захисника України.
На плацу пройшов мітинг, на якому з вітальними словами до присутніх військовослужбовців та гостей свята звернулися народний депутат А.Кузьменко, міський голова С.Цапюк та голова районної ради О. Коріненко.
У своєму виступі Степан Кирилович привітав присутніх зі святом та зазначив, що завдяки професіоналізму наших авіаторів було виконано чимало завдань державного рівня. У вересні виповнилося 60 років, як авіаційна база дислокується в Олександрії. Тож на знак визнання бойових заслуг особового складу в/ч 2269, підтвердження нерозривного зв’язку військової частини і нашого міста С.Цапюк звернувся до командувача Нацгвардії України з пропозицією присвоїти військовій частині високу і почесну назву «Гвардійська авіаційна Олександрійська база Національної гвардії України».
Командування частини відзначило великий внесок міського голови у забезпечення обороноздатності військових, допомогу у придбанні необхідної амуніції, безкоштовний ремонт бойової техніки та нагородило С.Цапюка відзнакою Президента «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв і на знак вдячності та глибокої шани поклали квіти до обелісків.
Родзинкою свята стало відкриття музейного експонату – вертольоту МІ-2. Це вже другий зразок гвинтокрилої техніки після славетного вертольоту МІ-6, встановлений на території частини.
По завершенню урочистостей у клубі військової частини відбувся святковий концерт.