Новини »

ІІІ заключний тур обласного конкурсу учнів мистецьких шкіл «ПАРОСТОК»

20.03.2019, 16:44

19 березня в Кіровоградському музичному коледжі проводився ІІІ заключний (обласний) тур конкурсу серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «ПАРОСТОК».
Учні та викладачі Олександрійської дитячої музичної школи наполегливо боролись за перемогу у різних номінаціях. Уже третій рік поспіль витрати на транспорт для поїздок на конкурси оплачуються за рахунок «Програми економічного і соціального розвитку міста Олександрії» (участь обдарованих дітей у творчих конкурсах).
Участь у конкурсі взяли переможці ІІ регіонального туру. А їх виявилось чимало: 73 учня, підготовкою яких займались 16 педагогічних працівників школи – 18 солістів, 3 вокальних ансамблі, оркестр народних інструментів.
Майже всі наші учасники повернулися додому з призовими місцями.
Дипломами за участь нагороджені:
ЯКОВЛЄВА Марія (номінація фортепіано).
Викладач НЄДОВА А.Р.

ІІІ МІСЦЕ
Оркестр народних інструментів ОДМШ (номінація народні інструменти).
Художній керівник і диригент МАЗУР О.М.
МІРОШНІЧЕНКО Поліна (номінація духові та ударні інструменти).
Викладач ПЛАВЧАН В.І., концертмейстер ЛИСОГОРСЬКА С.В.

ІІ МІСЦЕ
Вокальний ансамбль «Веселі нотки» (номінація вокально-хорове виконання). 
Керівник МАТВІЄНКО К.О., концертмейстер КАБАНОВА І.Є.
ЛУЗГІНА Женев`єва (номінація фортепіано). 
Викладач ХАРЧЕНКО Л.А.
ЛИБА Данило (номінація духові та ударні інструменти).
Викладач ЖОРНЯК С.С., концертмейстер ЛОГВИНЕНКО Н.А.
КУЗУБОВ Ігор (номінація духові та ударні інструменти).
Викладач ЖОРНЯК С.С., концертмейстер ЛОГВИНЕНКО Н.А.
ФІСНЕР Кіра (номінація струнно-смичкові інструменти).
Викладач ГРЕЧАНЮК Т.Ю., концертмейстер УСТЕНКО Т.М
РУДЬ Валерія (номінація струнно-смичкові інструменти).
Викладач ГРЕЧАНЮК Т.Ю., концертмейстер УСТЕНКО Т.М

І МІСЦЕ
Вокальний ансамбль «Чарівні перлинки» (номінація вокально-хорове виконання). 
Керівник КУЗЬМІНОВА А.М. концертмейстер СТОРОЖУК В.Ю.
РОМАНЯК Яна (номінація духові та ударні інструменти).
Викладач ПЛАВЧАН В.І., концертмейстер ЛИСОГОРСЬКА С.В.
ПЕТРОВ Володимир (номінація струнно-смичкові інструменти).
Викладач ГЕРЕЗ І.П., концертмейстер ЛОГВИНЕНКО Н.А.
ЧІТАДЗЕ Катерина (номінація струнно-смичкові інструменти).
Викладач ГРЕЧАНЮК Т.Ю., концертмейстер УСТЕНКО Т.М.
САМОФАЛ Назарій (номінація струнно-смичкові інструменти).
Викладач ГОРОДЕЦЬКА С.М., концертмейстер ФЕДОРЕНКО І.Ф.
ЧОРНИЙ Артур (номінація струнно-смичкові інструменти).
Викладач ГОРОДЕЦЬКА С.М., концертмейстер ФЕДОРЕНКО І.Ф.
БОЖЕНКО Михайло (номінація струнно-смичкові інструменти).
Викладач ГРЕЧАНЮК Т.Ю., концертмейстер УСТЕНКО Т.М

ГРАН – ПРІ
ЧАЙКА Марія (номінація духові та ударні інструменти). 
Викладач ПЛАВЧАН В.І., концертмейстер ЛИСОГОРСЬКА С.В.
ЛАПУТЬКО Ілля (номінація духові та ударні інструменти).
Викладач ЖОРНЯК С.С., концертмейстер ЛОГВИНЕНКО Н.А.