Новини »

Із 1 січня олександрійці сплачуватимуть за вивезення сміття на окремий рахунок

28.12.2018, 8:53

У зв’язку зі змінами законодавства України «Про житлово-комунальні послуги» вивезення твердих побутових відходів з багатоповерхівок оплачуватиметься як окрема послуга.
Міською радою проведено конкурс з визначення виконавця відповідних робіт, переможцем визнано КП «Житогосп», що займатиметься вивезенням сміття.
Відповідна послуга вводиться з 1 січня 2019 року, сплата за яку буде нараховуватись на одну особу, що зареєстрована у квартирі (раніше було на 1 м2 загальної площі квартири).
Оплачувати вивезення побутових відходів необхідно на окремий розрахунковий рахунок (особовий рахунок залишається той же) та за окремою книжкою, яку можна придбати в типографії.
Інформаційні повідомлення з новими рахунками за утримання будинків та вивезення сміття будуть розміщені на дошках оголошень у кожному під’їзді багатоквартирних будинків протягом січня.
Мешканцям необхідно укласти угоду з КП «Житлогосп» на вивезення твердих побутових відходів.
Якщо людина не проживає у квартирі або проживає без реєстрації дані факти повинні бути підтверджені відповідними документами (довідка з місця фактичного проживання, довідка з місця роботи, договори оренди, акт про не проживання, тощо).
Пільги та субсидії будуть нараховуватись окремо на послугу з вивезення та захоронення побутових відходів.