Новини »

Із 20 червня автобуси курсуватимуть в об’їзд пл. Соборної

19.06.2018, 10:20

Із 20 червня в Олександрії міські автобуси почнуть курсувати в об’їзд площі Соборної, у зв’язку з її закриттям для руху транспортних засобів на літній період та створенням пішохідної зони відпочинку.
Рішенням виконкому було затверджено нові схеми руху та визначено зупинки для посадки і висадки пасажирів.
За дорученням міського голови С.Цапюка розміщено дорожні знаки на місцях нових автобусних зупинок.
Замість зупинок на площі Соборній біля кінотеатру та магазину «Ельдорадо» з’являться три нові: по пр.Соборному напроти головпоштамту; праворуч від політехнічного  коледжу та по вул. Братській напроти банку «Аваль».
Автобуси №№ 2,4 будуть курсувати за схемою: залізничний вокзал – вул.Діброви – пр.Соборний – поворот праворуч, зупинка за політехнічним коледжем – вул.Григорія Усика – вул.Святомиколаївська – вул.Перспективна – пр.Соборний і далі за маршрутом.
Автобуси №№ 5,7,9,12, що курсують від райпобуткомбінату, їхатимуть в об’їзд центральної площі по вул.Діброви – правий поворот на пр.Соборний, зупинка напроти головпоштамту і далі за маршрутом.
Автобуси №№ 3,81 рухатимуться зі сторони райпобуткомбінату за схемою: пр.Соборний – вул.Перспективна – вул.Братська, зупинка напроти банку «Аваль» – вул.Діброви і далі за маршрутом.
Автобус №10 робитиме об’їзд за схемою: залізничний вокзал – автовокзал – вул.Перспективна – вул.Братська, зупинка напроти банку «Аваль» – вул.Діброви – пр.Соборний, зупинка напроти головпоштамту і далі за маршрутом.
Автобус №11, що рухається з Південного мікрорайону, їхатиме за схемою: Південний мікрорайон – автовокзал – залізничний вокзал – вул.Діброви, зупинка головпоштамт і далі за маршрутом.
Автобус №15, який курсує з Південного мікрорайону, робитиме об’їзд: пр.Соборний – вул.Перспективна – автовокзал – залізничний вокзал – вул.Діброви– пр.Соборний, зупинка напроти головпоштамту і далі за маршрутом.
Автобуси №№14,16,17,18 рухатимуться за схемою: «Пролісок» – пл.Покровська – пр. оборний – вул.Діброви – залізничний вокзал – автовокзал – вул.Перспективна – вул.Братська (зупинка гуртожиток «Юність») – вул.Софіївська – пр.Соборний і далі за маршрутом.
Зі схемою руху автобусів та зупинками для пасажирів можна ознайомитись нижче (зображення клікабельне).