Засідання виконкому »

Кандидатуру олександрійки подано на присвоєння Почесного звання «Мати-героїня»

11.07.2019, 11:26

11 липня відбулося засідання виконавчого комітету.
На початку присутні розглянули питання щодо подальшої долі дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Зокрема, прийнято рішення про влаштування 9-річної дівчинки до центру «Джерело життя» у зв’язку зі смертю матері. Також поставлено на квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування, з правом позачергового отримання житла.
Виконком підтримав кандидатуру олександрійки, яка народила і виховала 6 дітей, для присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня». Відповідне питання далі розглядатиметься в обласній державній адміністрації та в адміністрації Президента України для прийняття остаточного рішення.
З метою покращення якості харчування вихованців дитячого садочка №16 компенсуючого типу, для яких за станом здоров’я встановлені спеціальні норми, присутні підвищили вартість харчування, що повністю забезпечується за кошти міського бюджету до 35 грн.
Виконком поставив на квартирний облік 5 громадян незахищених категорій, що потребують поліпшення житлових умов.
Враховуючи заяви олександрійців та висновки комісії, виконавчий комітет надав дозвіл на відключення 762 квартир від мереж централізованого опалення, які не мають боргів за тепло. На розгляді комісії залишається ще близько 200 заяв жителів, які мають заборгованість. Міський голова С.Цапюк доручив проаналізувати причини несплати за тепло. За заявами громадян, які через низький дохід не мають змоги платити, рішення прийматиметься після детального аналізу. Мешканців, що мають фінансові можливості, але не сплачують за послугу, буде взято на контроль.
Присутні запропонували депутатам внести зміни до міського бюджету на поточний рік, здійснивши внутрішній перерозподіл коштів між головними розпорядниками бюджету.
Під час засідання міський голова С.Цапюк окремо зупинився на болючому питанні виникнення ДТП за участю мотоциклістів на проспекті Соборному, де проїзд мототранспорту заборонений. Тому протокольно доручено звернутися до Національної поліції для забезпечення правоохоронцями контролю за виконанням правил дорожнього руху на головному проспекті та дотриманням знаків заборони в’їзду мототранспорту.