Новини »

Колективний пошук рішень

21.04.2011, 15:52

21 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому прийнято кілька важливих для міста рішень. Більшість з них, повинні бути ще затверджені сесією міської ради. Так, з метою забезпечення наступності в наданні освітніх послуг, розширення мережі закладів нового типу, приєднано дошкільний навчальний заклад № 15 до загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 12 та змінено назву останнього на: Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 12 – дошкільний навчальний заклад Олександрійської міської ради Кіровоградської області».

У зв’язку з відсутністю в Марто-Іванівській школі у 2010/2011 навчальному році 10 і 11 класів, виконком запропонував міській раді змінити тип та найменування школи на: Навчально-виховний комплекс «Марто-Іванівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Олександрійської міської ради Кіровоградської області».

Через припинення діяльності комунального закладу «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Кристал» та з метою забезпечення прав дітей на здобуття позашкільної освіти, розвитку їх здібностей та нахилів, Дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 дозволено відкрити з 5 травня 2011 року відділення футболу та відділення боксу в межах затвердженого кошторису на поточний рік.

Враховуючи рішення комісії з топоніміки, охорони культурної спадщини та місцевої символіки, виконком запропонував депутатам перейменувати площу Свердлова на Європейську. Ця площа знаходиться перед міською радою, на ній відсутні споруди, тож, витрати на перейменування не потрібні.

З метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів на пасажирські перевезення у режимі руху маршрутного таксі, враховуючи надані перевізниками розрахунки тарифів, проведені у відповідності до «Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», виконком встановив тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі руху маршрутного таксі у розмірі 2,00 грн. за одну поїздку на маршрутах: №№ 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6а/1, 6а/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 11, 12, 14, 15 та маршрутах №№ 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 81/1, 81/2, 81/3, 81/4, 85 (в межах міста) з 01.05.2011 року. Тарифи на більш віддалені напрямки будуть розглянуті після детального опрацювання поданих матеріалів .

Для збагачення архітектурно-просторового середовища міста, пошуку різноманітних форм благоустрою, створення нових об’єктів його туристичної привабливості, запропоновано провести з 1 травня по 22 серпня конкурс серед майстрів скульптури, художньої обробки каменя, дерева, металу на кращу скульптуру чи композицію, яку буде встановлено на центральній площі та затвердити Положення про проведення конкурсу на кращу концептуальну ідею-проект малої архітектурної форми (скульптуру). Детальна інформація з цього питання буде розміщена на сайті міськради.

Серед ряду інших питань, члени виконкому дозволили за зверненнями церков освячення Великодніх пасок на прилеглих до храму вулицях.

Враховуючи клопотання міського комітету Компартії України, погоджено проведення мітингу 1 травня 2011 року з 9.00 на площі Леніна.

Після розгляду порядку денного , міський голова повідомив, що комунальні служби розпочинають активні дії проти створення стихійних сміттєзвалищ, а тих, хто буде засмічувати місто, чекають суттєві штрафи більше тисячі гривень. Особливо це стосується мешканців приватного сектору, які не поспішають укладати угоди на вивезення сміття. Тому кожен майданчик з контейнерами для сміття, що межує з приватним сектором, буде контролюватися відеоспостереженням , аби зафіксувати подібні порушення.

Ще одна проблема, про яку повідомив Степан Цапюк – це стан, у якому знаходиться колишній санаторій-профілакторій «Гірник». Міський голова вибачився перед тими олександрійціями, які разом з владою у 2004 році доклали чимало зусиль і фінансів для відновлення табору відпочинку дітей. «Я вважаю, що колишня влада діяла не по господарські , віддавши профілакторій у чужі руки, в яких він зруйнований від недогляду, – зазначив міський голова, – Незважаючи на недостатність коштів у міському бюджеті, ми будемо шукати альтернативні варіанти, аби створити умови для літнього відпочинку і оздоровлення олександрійських дітей».