Новини »

Коли відкриється «Дельфін»?

23.10.2013, 16:23

Вже тривалий час олександрійці з нетерпінням чекають відкриття плавального басейну «Дельфін». Зацікавлена у цьому і міська влада, адже плавання є невід’ємною частиною здорового способу життя та фізичного виховання молоді, спортивного дозвілля представників усіх поколінь. Власники споруди виконали значний обсяг робіт аби установа мала сучасний та відповідний стандартам вигляд, необхідні зручності та можливості для тренувальних і оздоровчих занять.
23 жовтня міський голова відвідав спортивну споруду, щоб особисто ознайомитися зі станом робіт. Найближчими днями розпочнеться фільтрація води у чаші басейну та буде запущено в дію міні-котельню, яка працюватиме на альтернативних видах палива. Завершуються оздоблювальні внутрішні роботи та утеплення фасаду. За словами в.о. директора Станіслава Керчі, роботи завершаться протягом місяця.
«Розуміючи усю складність та обсяги виконаних робіт з метою відновлення роботи басейну на сучасному рівні, влада готова надавати всебічну допомогу для якнайшвидшого завершення робіт», – зазначив Степан Цапюк.