Новини »

Літнє оздоровлення в пришкільних таборах

12.07.2018, 14:33

Організація літнього відпочинку дітей є складовою частиною безперервного та послідовного процесу виховання. Дитячі заклади оздоровлення і відпочинку створюють умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, дають можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд. З початку червня місцями змістовного дозвілля для дітей міста стали пришкільні табори.
В період з 1 червня по 20 червня організовано відпочинок для 1956 дітей в 17 пришкільних таборах закладів загальної середньої освіти.
Особлива увага приділена охопленню відпочинку дітей пільгових категорій. З даної категорії в пришкільних таборах відпочили 89 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 33 дитини з інвалідністю, 382 дитини з багатодітних і малозабезпечених сімей, 113 дітей, батьки яких загинули, перебувають або перебували в районах проведення АТО та 15 дітей, зареєстрованих як внутрішньо-переміщені особи.
У рамках проектних тижнів в закладах проведено «День спорту», «День бантиків», «День танців», «День Нептуна» та інші цікаві і змістовні заходи.
У програмі таборів відпочинку було передбачено також відвідування комунального закладу «Олександрійський міський музейний центр ім. Худякової А.Ф.», військової та пожежної частин, парків та зон відпочинку.
Творчі аматорські колективи Палацу культури «Світлопільський» запросили вихованців таборів відвідати концертно-розважальні програми, які подарували глядачам добрий настрій і змістовне дозвілля.
В організації роботи пришкільних таборів активну участь взяли позашкільні навчальні заклади. При ЦДЮТ ім. О. Шакала для всіх учасників пришкільних таборів відпочинку працював дитячий кінозал. Понад 270 дітей мали можливість подивитись цікаві документальні та художні фільми, мультиплікації. Також сплановано і організовано роботу гуртків за різними профілями та інтересами.
В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 – спеціалізована школа» та НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» працювали мовні табори, спілкування в яких відбувалось тільки іноземною мовою. В інших закладах запроваджено мовну навчальну практику, де учні по кілька годин спілкувалися іноземною мовою та застосовували її у різних формах діяльності.
Для кожного учасника пришкільного табору відпочинку було організоване обов’язкове дворазове харчування. Для 494 дітей пільгових категорій забезпечено харчування за рахунок міського бюджету.