Новини »

Магазини «АТБ» сплатять штрафи за продаж алкоголю після 22 години

03.08.2018, 14:38

У зв’язку зі вступом в дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових» від 22.03.2018 № 2346-VIII та відповідно до рішення Олександрійської міської ради від 30.09.2011 № 332 «Про затвердження Положення про регулювання порядку торгівлі і реклами алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів на території м. Олександрії» зі змінами, на території міста заборонений продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в нічний час, а саме: з 22.00 до 08.00 години.
За торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у заборонений вище вказаним рішенням Олександрійської міської ради час доби, відповідно до ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 510,00 до 1700,00 гривень).
Контроль за дотриманням вимог даного рішення рекомендовано здійснювати Олександрійському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області та КП «Муніципальна поліція» Олександрійської міської ради.
Відповідно до ст. 255 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» інспекторам КП «Муніципальна поліція» Олександрійської міської ради надані повноваження складати протоколи при виявлені вище зазначених порушень.
Управлінням економіки міської ради направлені листи керівникам торгових об’єктів, яким погоджено працювати після 22-00 години, про відповідальність за порушення даного Закону України та рішення міської ради.
Крім цього, була проведена нарада з керівниками великих торгових об’єктів, яких було ознайомлено з прийнятим рішенням та попереджено про відповідальність за невиконання даного рішення. Керівників зобов’язано в термін до 01.08.2018 року привести всі касові апарати торгових об’єктів у відповідність до законодавства.
2 серпня спеціалістами управлінням економіки міської ради та інспекторами КП «Муніципальна поліція» Олександрійської міської ради було проведено обстеження 3-х магазинів «АТБ-Маркет», а саме за адресами: пр. Соборний, 23; вул. Григорія Усика, 56; вул. Гагаріна, 12.
В результаті обстеження виявлено факти продажу алкогольних напоїв після 22-00 у всіх трьох магазинах. Інспекторами КП «Муніципальна поліція» складено відповідний протокол про порушення, який буде розглянуто на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Олександрійської міської ради, після чого буде винесено рішення про накладення штрафу на продавців магазинів від 510,00 до 1700,00 гривень.