Новини »

Машинобудівників привітали з професійним святом

20.09.2018, 11:19

У неділю, 23 вересня, відзначатиметься День машинобудівника.
20 вересня представників цієї галузі привітали з професійним святом.
Від імені міського голови С.Цапюка зі словами вітання до машинобудівників звернувся його профільний заступник С.Гриценко. Він подякував працівникам за сумлінну роботу та зазначив, що сьогодні ця сфера у нашому місті є однією з провідних і представлена розвиненим машинобудівним комплексом промислових підприємств, які випускають різноманітну продукцію і реалізують її не лише в Україні, а й за її межами.
Із 45 промислових підприємств, що входять до облікового кола міста, 26 – машинобудівних.
Найбільш потужними є: ТОВ «Завод Автоштамп», ТОВ «ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш», ТОВ «Електромеханічний завод «Етал», ТОВ «ТД «Укрнасоссервіс», ТОВ НВО «ОКРОС», ТОВ «Олександрійська машинобудівна група», ТОВ «Олександрійські лазерні технології», ПП «Універсал Кран Сервіс», ТОВ «Підйомно-транспортне устаткування», ТОВ НВФ «Підйомник», ТОВ «Лізава», ТОВ «Олександрійський завод підйомно-транспортного обладнання».
Вони випускають широкий спектр різноманітної якісної продукції: крани мостові, електричну низьковольтну апаратуру, трансформатори та пневмотранспортери, промислові насоси, вентилятори, косарки, вузли, деталі тощо.
Питома вага цієї галузі складає близько 50% від загального обсягу виробництва, а в обсязі реалізації – 27,2%, що становить більше 450 млн грн. на рік.
Машинобудівна галузь – це понад 1300 працівників, більшість із яких олександрійці.
У складних умовах сьогодення для забезпечення сталої роботи та збереження робочих місць машинобудівним підприємствам доводиться постійно удосконалювати продукцію та працювати над пошуком нових ринків збуту. Міська влада на чолі з міським головою С.Цапюком у межах своїх повноважень роблять все можливе, щоб підтримати і допомогти підприємствам.
За вагомий внесок у забезпечення виконання виробничих завдань, високий професіоналізм та сумлінну працю кращим працівникам було вручено Подяки міського голови та квіти.