Новини »

Медичні працівники відзначили професійне свято

14.06.2019, 15:29

14 червня у ПК «Світлопільський» відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, що відзначатиметься в неділю, 16 червня.
Зі словами привітання до присутніх звернувся міський голова С.Цапюк.
Степан Кирилович подякував медикам та ветеранам медичної справи, за те, що своєю щоденною нелегкою працею рятують людські життя, лікують хворих, допомагають олександрійцям зберегти і зміцнити здоров’я.
Міська влада, зі свого боку, піклується про розвиток сфери охорони здоров’я. Проводяться капітальні ремонти в лікарнях; закуповується сучасне обладнання для діагностики і лікування хвороб; молодим фахівцям надається житло; пільгові категорії населення отримують безкоштовне лікування.
За 2016-2019 роки на капітальні ремонти виділено 23,6 млн грн. На придбання сучасного обладнання – 19,5 млн грн. Значні кошти вкладені в реформування медицини. Лише для створення комп’ютеризованих робочих місць минулого і цього року з міського бюджету виділено 2,7 млн грн.
С.Цапюк побажав медичним працівникам доброго здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у суспільно необхідній роботі та вручив кращим представникам найгуманнішої професії грамоти і квіти.
Перед присутніми виступила голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Лариса Козлова. Окремі слова вдячності Лариса Григорівна висловила міському голові С.Цапюку за збереження і розвиток медичної галузі в Олександрії та вручила Почесний знак «За соціальне партнерство».
Також зі словами привітання виступили начальник управління охорони здоров’я Т.Темник та запрошені на урочистості гості.
Після офіційної частини святкову атмосферу та гарний настрій глядачам подарували кращі вокально-хореографічні колективи і виконавці міста.