Новини »

Мережа закладів освіти та концерти для олександрійців – питання, ухвалені виконкомом

23.09.2021, 11:08

23 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на порядку денному якого розглянуто низку питань, що стосувалися галузей освіти та культури.
На початку присутні затвердили мережу закладів загальної середньої освіти в Олександрійській громаді. Наразі нараховується 17 установ, де навчається 8 925 учнів у 372 класах.
Також виконавчий комітет надав дозволи на укладання договорів на придбання, продаж та дарування приватного житла і передав з балансового обліку управління освіти на балансовий облік ЗНЗ № 6 шкільний автобус, який в майбутньому підвозитиме діток на навчання до цього освітнього закладу. Транспортний засіб вже пройшов реєстрацію і передбачається, що з початку жовтня він вийде на рейс.
Перейшовши до розгляду питань сфери культури, члени виконавчого комітету дозволили ГО «Територія вокального мистецтва» проведення концертної шоу-програми «Мрія втілена в життя». Захід запланований на 24 вересня о 18.00 в ПК «Світлопільський». Відповідальність за дотримання карантинних обмежень покладена на організаторів концерту.
Окрім того, рішенням виконкому з 1 листопада в Олександрійському міському музейному центрі ім. Худякової А. Ф. почне функціонувати відділ «Будинок Дмитра Чижевського», який розміщуватиметься за адресою: вул. Шевченка, 66 (колишня районна бібліотека). Нагадаємо, цей крок зроблений з метою створення туристичного магніту для нашої громади та в рамках популяризації особистості Дмитра Чижевського і його науково-просвітницьких надбань.