Засідання виконкому »

Мережу закладів освіти планується привести до вимог чинного законодавства

26.04.2018, 10:22

26 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку присутні прийняли ряд рішень, що стосуються подальшої долі і виховання дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
У зв’язку з недостатнім державним фінансуванням та необхідністю привести мережу загальноосвітніх навчальних закладів до вимог законодавства, виконком запропонував міській раді змінити типи окремих шкіл. Зокрема, НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв» на Ліцей №1 імені Т.Г.Шевченка; ЗНЗ І-ІІ ст. №7 на Початкова школа №1 та припинити діяльність ДНЗ №7 шляхом його приєднання до Початкової школи №1. Враховуючи, що, за новим законодавством, діти з особливими освітніми потребами повинні навчатися у загальноосвітніх школах, запропоновано припинити діяльність СЗНЗ І-ІІ ст. №4 ім.М.Олефіренка шляхом приєднання до ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 ім.М.Горького. При цьому педагогічний колектив разом з класами у повному складі перейдуть до школи №2.
З метою використання субвенції з державного бюджету на ремонти доріг по вул. Першотравневій, Кременчуцькому та Звенигородському шосе, міській раді запропоновано визначити замовником робіт департамент інфраструктури та промисловості облдержадміністрації.
У рамках державно-приватного партнерства та удосконалення авто-, мототраси «Вербова Лоза» виконком затвердив висновок ефективності здійснення проекту, реалізація якого дасть можливість забезпечити належні умови для проведення змагань Міжнародного та Всеукраїнського рівнів з мото- та автогонок і створити в Олександрії центр спортивного і туристичного розвитку.
Присутні також запропонували міській раді внести зміни до міського бюджету на поточний рік.
Серед іншого на заcіданні було розглянуто ряд земельних та архітектурних питань.