Депутати вирішують »

Міська рада виділила кошти на утримання бюджетних закладів Пантаївки

17.07.2020, 14:25

17 липня відбулась позачергова 86-та сесія Олександрійської міської ради VII cкликання.
На пленарному засіданні розглянуто питання подальшого утримання і фінансування закладів бюджетної сфери селища Пантаївки та зміни до міського бюджету.
Розглянувши рішення Пантаївської селищної ради про надання попередньої згоди на прийняття бюджетних закладів, депутати передали у комунальну власність громади Пантаївки будівлі, споруди та майно закладів освіти і культури, що знаходяться на території селища.
Другим рішенням внесено зміни до міського бюджету на 2020 рік. У зв’язку з карантинними заходами, в кошторисі міста виникла економія фінансового ресурсу. Тож здійснено внутрішній перерозподіл коштів, які спрямовані на вирішення важливих питань у різних галузях.
Зокрема, з міського бюджету виділено 320 тис.грн субвенції на утримання закладів освіти і культури, переданих на баланс Пантаївської селищної ради.
Спрямовано 267 тис.грн на співфінансування ремонтів харчоблоків у трьох школах; 340 тис. грн – на ремонти спортивних залів двох закладів та 127 тис.грн – на підготовку до нового навчального року.
Також кошти направлено на благоустрій міста та інші нагальні потреби.