Депутати вирішують »

Міського голову С.Цапюка нагородили медаллю «За гідність та патріотизм»

28.12.2018, 15:31

28 грудня відбулася 58-ма позачергова сесія міської ради VII скликання.
Перед початком засідання міський голова С.Цапюк вручив подяку з нагоди Дня місцевого самоврядування депутату міської ради М.Острівному, який певний час був відсутній.
Віце-президент міжнародної громадської організації «Вимпел України» нагородив С.Цапюка медаллю «За гідність та патріотизм» Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА» за 20-річну сумлінну працю, патріотизм та активну позицію у підтримці ветеранського руху Кіровоградщини.
Перейшовши до питання порядку денного, депутати скоригували міський бюджет на 2018 рік за рахунок надходження освітньої і медичної субвенцій у розмірі 2 млн грн.
Степан Кирилович привітав депутатів з виконанням міського бюджету за 2018 рік. Суттєва допомога у вирішенні питань життєдіяльності міста була надана з боку обласної державної адміністрації, за сприяння якої Олександрія отримала понад 40 млн грн на виконання делегованих державою повноважень.
Напередодні новорічних і різдвяних свят міський голова побажав депутатам успіхів, здійснення усіх планів і задумів та плідної праці на благо громади Олександрії.