Новини »

Міський голова провів вступну нараду з підготовки до зими

13.06.2018, 15:45

У травні поточного року виконавчий комітет затвердив план заходів з підготовки господарського комплексу Олександрії до осінньо-зимового періоду.
13 червня міський голова С.Цапюк провів вступну нараду за участю начальників управлінь та керівників підприємств житлово-комунального господарства.
Степан Кирилович зазначив, що цьогорічна зима була зі складними погодними умовами, сильними снігопадами, тому комунальникам необхідно посилено готуватися, щоб у зимовий період спрацювати не менш ефективно.
Міський голова звернув увагу на те, щоб обслуговуючі підприємства були забезпечені достатньою кількістю спецтехніки для оперативного розчищення міста, а особливо, прибудинкових територій багатоповерхівок.
Управлінням охорони здоров’я, освіти та культури необхідно до серпня забезпечити ремонт систем теплопостачання у закладах, провести гідравлічні випробування, аби вчасно отримати акти готовності.
У зв’язку з тим, що сьогодні багато жителів переходять на електроопалення квартир, КП «Житлогосп» доручено під час ревізій електрощитових перевірити на наявність заземлення та якість контакту нульового дроту.
Міський голова наголосив, що підприємства, які надають послуги з вивезення сміття із приватного сектору повинні більш активно працювати у напрямку укладання договорів з жителями, оскільки деякі з них продовжують створювати стихійні смітники на пустирях та інших невстановлених місцях.
Також були обговорені й інші поточні питання та дані доручення стосовно підготовки до зими. Наступну нараду планується провести через 2 тижні, на якій керівники підприємств інформуватимуть про проведені заходи.