Засідання виконкому »

Міський голова привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку

16.11.2018, 11:25

16 листопада на початку засідання виконкому міський голова С.Цапюк привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом.
Степан Кирилович зазначив, що це свято тих, хто здебільшого знаходиться поза нашою увагою. Але, завдяки цим людям ми завжди в курсі подій, маємо доступ до різної інформації, спілкуємося за допомогою сучасних засобів мобільного зв’язку та Інтернету.
В Олександрії послуги радіо, телебачення і зв’язку надають 2 найбільших Інтернет-провайдери «КТМ» і «Шторм», 2 кабельних телеканали, проводове радіо та мережа FM-радіо. Завдяки їм олександрійці щодня оперативно дізнаються про події в нашому місті, країні та світі.
З нагоди свята С.Цапюк вручив грамоти і подяки кращим працівникам цієї сфери і побажав їм благополуччя та реалізації нових ідей.
Перейшовши до питань порядку денного, присутні ухвалили ряд рішень щодо участі батьків у вихованні дітей.
Виконком запропонував міській раді затвердити програму допризовної підготовки «Призовник» на 2019 рік та внести зміни до комплексної програми профілактики злочинності в м.Олександрії.
Відповідно до законодавства, у тому числі, Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», міській раді запропоновано до рішення про заборону куріння на робочих місцях і в приміщеннях комунальних підприємств, установ та організацій додати заборону паління на їх територіях, за винятком спеціально відведених місць.