Новини »

Міський голова С.Цапюк підтримує створення нових робочих місць

15.08.2019, 16:02

15 cерпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку своїм рішенням трьом дітям присутні надали статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Виконавчий комітет вніс зміни до положення про Інклюзивно-ресурсний центр, відповідно до яких установа зможе надавати платні послуги з обстеження дітей із інших територій за умови фінансування від громад-отримувачів даних послуг.
Враховуючи клопотання членів ОСББ «КВАДРАТ 100» по пр. Соборному№100, виконком запропонував міській раді передати багатоповерхівку в управління об’єднання співвласників будинку.
Присутні розглянули та запропонували міській раді затвердити звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року. Власні і закріплені доходи виконано на 109,7%. Усі видатки профінансовані, відповідно до кошторисних призначень.
Враховуючи численні скарги жителів приватного сектору на руйнування будинків від руху великогабаритних автомобілів, що їдуть по схилу на великій швидкості по вул. Знам’янській до міста, виконком доручив управлінню ЖКГ звернутися до департаменту патрульної поліції для надання можливості обмеження руху по даній вулиці і дозволу руху автотранспорту лише у Знам’янському напрямку.
За дорученням міського голови С.Цапюка управління приватизації, оренди майна і землі переглядає доцільність пільг, раніше наданих підприємцям на оренду земельних ділянок. Одне з питань було розглянуте виконавчим комітетом, який запропонував міській раді скасувати рішення про надання пільги підприємцю Біджакову А.Г. у розмірі 1% за користування ділянками. Остаточне рішення прийматимуть депутати на сесії міської ради.
Інше питання стосувалося використання додаткової земельної ділянки по вул. Героїв Сталінграду №14В для роботи нового будівельного магазину «33м2». У зв’язку з тим, що попередній власник цієї будівлі Біджаков А.Г. ініціював зміни конфігурації ділянки без погодження міської ради, виникла проблема із законністю її використання. Міський голова С.Цапюк зустрівся з регіональним директором даної мережі магазинів і досягнуто домовленості, що бізнес сплачуватиме ПДФО до бюджету міста. Враховуючи, що власниками магазину буде створено 50 нових робочих місць в Олександрії, міський голова пішов назустріч підприємцю. Для врегулювання проблеми, відповідно до законодавства, знайдено шляхи відведення необхідної земельної ділянки і введення її у правове поле. Тож питання проведення земельних торгів з продажу права її оренди було зняте з розгляду.
Зважаючи на зміну конфігурації ділянки, С.Цапюк доручив управлінню приватизації, оренди майна і землі провести перевірку і за її результатами у разі виявлення порушень звернутися до правоохоронних органів.
Виконком прийняв рішення про нагородження Грамотами Олександрійської міської ради та Подяками міського голови представників буровугільної галузі з нагоди Дня шахтаря.