Депутати вирішують »

Міський голова С.Цапюк подякував депутатам за плідну роботу у 2019 році

21.12.2019, 13:01

21 грудня продовжила роботу 80-та сесія Олександрійської міської ради VII скликання, розпочата 20 грудня
Перед початком нового бюджетного року депутати ухвалили ряд документів та міських цільових програм, направлених на розвиток інфраструктури Олександрії. Це програми з ремонту доріг, встановлення дитячих і спортивних майданчиків та благоустрою міста. Також затверджено програми з розвитку архівної справи, «Призовник» та Календар знаменних і пам’ятних дат на 2020 рік.
Було прийнято перспективний план роботи Олександрійської міської ради на І півріччя 2020 року та графік прийому виборців депутатами на наступний рік.
Для виконання статутної діяльності з благоустрою міста рішенням сесії створено два нових комунальних підприємства: «Зеленгосп» та «Чисте місто».
Депутатським корпусом також було прийнято рішення передати заклади соціальної сфери, об’єкти житлово-комунального господарства і транспортного забезпечення з балансу Олександрійської міської ради на баланс Олександрійської (Димитрівської) селищної і Звенигородської сільської рад.
На пленарному засіданні скориговано міський бюджет на поточній рік. Зокрема, збільшено обсяг державної субвенції на придбання житла для дітей пільгових категорій та затверджено перевиконання міського бюджету у розмірі 211,8 тис.грн. Кошти будуть направлені за цільовим призначенням.
Прийнято рішення про передачу багатоквартирного будинку по вул.6-го Грудня№143/1 в управління ОСББ «Наш Дім 143/1».
На сесії було затверджено список присяжних по місту Олександрії для міськрайонного суду.
Також депутати розглянули і ухвалили рішення з ряду земельних питань.
Наприкінці останньої у цьому році сесії міський голова С.Цапюк подякував депутатам за плідну роботу, привітав усіх олександрійців з новорічно-різдвяними святами, побажав у новому році благополуччя, успіхів та здійснення усіх планів і задумів.