Новини »

Міський голова С.Цапюк провів прес-конференцію для ЗМІ

15.03.2019, 12:58

14 березня міський голова С.Цапюк провів прес-конференцію для представників засобів масової інформації.
Степан Кирилович ознайомив присутніх з основними завданнями на поточний рік. Окремо міський голова зупинився на питаннях весняного благоустрою. Серед головних робіт, які планується виконати – упорядкування територій мікрорайонів, благоустрій місць відпочинку городян.
Весняні толоки планується проводити по мікрорайонах, аби мешканці, працівники установ, які там розташовані, та комунальники із залученням спецтехніки привели території у належний стан.
Окрема увага буде приділена упорядкуванню Перемозького і Байдаківського мікрорайонів. Міський голова запрошує мешканців взяти участь у суботниках.
Зараз муніципальна поліція та працівники КП «Благоустрій» обстежують місто, виявляючи місця стихійних сміттєзвалищ та території, які необхідно прибрати першочергово.
Муніципальній поліції доручено максимально штрафувати тих, хто порушує правила благоустрою та через суд залучати порушників до примусових робіт з прибирання міста.
Також під час прес-конференції С.Цапюк поінформував журналістів про інші роботи, які планується виконати у поточному році. Це капітальний ремонт вулиць Шевченка і Пролетарської, асфальтування вулиці Говорова та площі Соборної. Буде продовжено модернізацію вуличного освітлення у Байдаківському та Покровському мікрорайонах; встановлення камер відеоспостереження та облаштування місць відпочинку і занять спортом.