Новини »

Міський голова С.Цапюк провів робочу нараду щодо початку впровадження медичної реформи

05.04.2018, 16:19

5 квітня міський голова С.Цапюк провів робочу нараду щодо початку реалізації медичної реформи в Олександрії.
У нараді взяли участь перший заступник міського голови Л.Давиденко, профільний заступник міського голови Л.Сосна, керівництво управління охорони здоров’я та головні лікарі міських лікувальних закладів.
Начальник управління Т.Темник доповіла, що з 1 квітня стартувало реформування первинної ланки медичної сфери, згідно з якою жителі мають укладати декларації з обраними сімейними лікарями, педіатрами і терапевтами Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Олександрії.
Реформа передбачає перехід на електронні бази даних, запровадження електронної реєстрації пацієнтів тощо. Заклад, зареєстрований в електронній системі E-health, має електронний підпис. Наразі у міській поліклініці триває прокладання Інтернет-мереж до усіх робочих місць лікарів з метою комп’ютеризації відповідного процесу. Для укладання декларацій, формування баз даних та роботи з пацієнтами кожному лікарю потрібне комп’ютерне обладнання. Для початку роботи на першому етапі є потреба у закупівлі 20 комп’ютерів із 66 загально необхідних.
Степан Кирилович доручив керівництву управління охорони здоров’я визначитися з характеристиками обладнання, подати розрахунки для його придбання, а також розробити план заходів щодо поетапного впровадження медичної реформи, врахувати усі ризики і на наступній нараді надати пропозиції для усунення проблемних моментів.