Новини »

Міський голова С.Цапюк прозвітував про роботу у 2017 році

09.02.2018, 8:47

8 лютого в Олександрії відбулися громадські слухання, на яких міський голова С.Цапюк прозвітував про cвою діяльність, роботу міської ради та її виконавчих органів  за 2017 рік.
На початку зібрання було зареєстровано 348 учасників. Присутні заслухали інформацію щодо соціального і економічного розвитку міста, надходжень до бюджету, реалізації цільових програм, взаємодії міської влади з жителями тощо.
Під час звіту Степан Кирилович окремо зупинився на питанні перетворення Олександрії у smart-місто, яким передбачається запровадження «розумного» енергоефективного освітлення, повного GPS-контролю за рухом автобусного транспорту, встановлення на вулицях камер відеоспостереження за програмою «Безпечне місто» для зменшення криміногенної ситуації, виготовлення біометричних паспортів, енергозбереження у закладах бюджетної сфери тощо.
Також міський голова поінформував присутніх про напрацювання влади у напрямку легалізації найманої праці, підвищення якості надання адміністративних послуг, про результати самоврядного контролю за використанням земель і роботу з землекористувачами та ін.
Після обговорення питання порядку денного присутні 344 голосами «за» затвердили звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради за 2017 рік.