Засідання виконкому »

Міський голова С.Цапюк привітав архівістів з професійним святом

21.12.2017, 16:06

21 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Перед його початком міський голова С.Цапюк привітав працівників архівних установ з професійним святом, яке відзначається 24 грудня. Степан Кирилович вручив Подяку голови обласної ради заступнику начальника архівного відділу Крангу Олександру Олексійовичу і Подяки міського голови спеціалістам архівного відділу Смадіч Ірині Володимирівні та Іваніченко Наталії Олексіївні.
Під час розгляду питань порядку денного виконком надав житло учаснику антитерористичної операції та поставив на квартирний облік учасника бойових дій. Також присутні передали на баланс Міської лікарні №1 дві кімнати у гуртожитку для надання житла медпрацівникам.
Враховуючи звернення підприємців, виконком погодив на 1 рік режим роботи у нічний час для магазинів і кафе за умови наявності у них камер відеоспостереження, оформленої найманої праці. Відповідальність за дотримання правил громадського порядку та вимог роботи у нічний час покладено на підприємців.
Присутні запропонували міській раді зменшити відсоток пайової участі в розвитку інфраструктури міста до 1% для новозбудованого цеху, що виробляє пінополіуретан для ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні». Це підприємство сплачує більше 60 млн грн податків та бере активну участь у розвитку міста. Загалом на підприємстві працює 700 чоловік. З відкриттям нового цеху буде створено ще 50 робочих місць.
Також на засіданні розглянуто та запропоновано міській раді прийняти програми щодо економічного і соціального розвитку міста, оптимізації системи теплозабезпечення, розвитку міжнародного співробітництва, проект міського бюджету на 2018 рік, а також зміни до головного кошторису міста на поточний рік.