Новини »

Міський голова С.Цапюк вручив нагороди волонтерам

06.12.2018, 12:38

5 грудня міжнародна спільнота відзначила День волонтера.
З цієї нагоди на засіданні виконавчого комітету, що відбулося 6 грудня, міський голова С.Цапюк привітав зі святом олександрійських волонтерів.
Звертаючись до присутніх, Степан Кирилович зазначив, що волонтерський рух у нашому місті особливо активізувався у 2014 році з початком бойових дій на Сході України. З перших днів олександрійці почали допомагати нашим захисникам військовим спорядженням, продуктами харчування та іншими речами першої необхідності.
Завдяки ініціативі та зусиллям волонтерів у місті було відремонтовано і доставлено на передову більше 40 одиниць бронетехніки та понад 200 спецавтомобілів, і сьогодні відповідна робота продовжується.
С.Цапюк підкреслив, що, незважаючи на те, що держава виділяє значні кошти українській армії, підтримка волонтерів є дуже важливою. Для прикладу, сьогодні олександрійці ремонтують автомобіль «Hummer».
Приємно, що до волонтерського руху активно долучається учнівська і студентська молодь.
За активну участь у волонтерському русі Грамотою Олександрійської міської ради нагороджено загін «Милосердя» Олександрійського медичного училища (голова загону Долга Ольга Володимирівна).
Подяки міського голови вручені волонтерам: Дяденюку Аркадію Миколайовичу; Літвінову Олегу Олександровичу; Капущаку Юрію Івановичу; Трофіменку Ігорю Віталійовичу; Захарченку Олександру Володимировичу; Ремезу Сергію Івановичу; Задесенцю Анатолію Петровичу; Замриці Геннадію Миколайовичу; Великожону Володимиру Володимировичу; Бояр Людмилі Костянтинівні.
С.Цапюк подякував волонтерам за їхню дуже потрібну діяльність, милосердя та побажав їм міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, і щоб наші військові поверталися додому живими і неушкодженими, а над Україною було мирне небо.
У свою чергу, волонтер С.Кульга передав БДЮТ спальні мішки для вихованців туристсько-краєзнавчого відділу.