Засідання виконкому »

Міський голова С.Цапюк вручив нагороди з нагоди Дня Конституції України

25.06.2020, 14:47

25 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку міський голова С.Цапюк привітав присутніх з Днем Конституції України, що відзначатиметься 28 червня.
З нагоди свята Почесною грамотою Олександрійської міської ради нагороджено першого заступника міського голови Давиденко Людмилу Вадимівну, секретаря міської ради Богоявленську Олену Миколаївну та Грамотою міської ради – керівника КУ «Редакція міського радіомовлення» Грановського Євгена Олександровича. Степан Кирилович вручив нагородженим відзнаки та квіти.
Після цього голова міської організації Товариства Червоного Хреста України Л.Зіміна вручила С.Цапюку подяку обласної організації за тісну співпрацю, особистий внесок у розвиток волонтерського руху та активну участь у проведенні благодійних акцій.
Перейшовши до питань порядку денного, присутні розглянули та запропонували міській раді затвердити ряд проектів, що стосуються діяльності Центру надання адміністративних послуг. Зокрема, положення, регламент роботи і концепцію вдосконалення системи надання адміністративних послуг, яка направлена на спрощення обслуговування громадян та забезпечення безперешкодного доступу до центру маломобільних груп населення.
З метою упорядкування дорожнього руху на вулицях навколо центрального ринку, присутні визначили КП «Олександрійський центральний ринок» оператором, який здійснює облаштування і утримання майданчиків для паркування по вул.Перспективній (від вул.Садової до будинку №15 по вул.Перспективній) та вул.Григорія Усика (від вул.Садової до будинку №51 по вул.Григорія Усика). Погоджено розрахунки тарифу на послугу з платного паркування транспортних засобів у розмірі 5 грн за 1 годину. Центральному ринку доручено привести майданчики у відповідність до правил паркування і дорожнього руху.
Розглянувши заяву підприємця, виконавчий комітет погодив розміщення місць торгівлі квасом, виробленим у м. Світловодську.
Враховуючи заяви мешканців, присутні дали дозволи на відключення від централізованого опалення.
Виконком прийняв рішення про нагородження Почесною грамотою Олександрійської міської ради Молчанової Тетяни Іванівни, керівника аматорського цирку «Цирк молодих» за бездоганну багаторічну працю, особистий внесок у розвиток циркового мистецтва та з нагоди 60-річчя від Дня народження.
Також на засіданні було розглянуто ряд земельних питань, щодо відведення землі у межах безоплатної приватизації, надання ділянок в оренду, проведення земельних торгів тощо.