Новини »

Місцевий виробник пропонує високоякісну продукцію

24.05.2018, 16:57

На початку 2018 року ТОВ «Агродар ЛТД» відкрив в Олександрії нове виробництво «ZERNARI» з виготовлення борошна і круп найвищої якості на найсучаснішому обладнанні.
Це перший в Україні оригінальний швейцарський млин всесвітньо відомої фірми «Buhler» з виробничою потужністю 2 секції по 150 тон зерна на добу. Продукція поставляється авто та залізничним транспортом безтарно насипом, у поліпропіленових та паперових мішках вагою 10,25 кг і 50 кг та у паперових пакетах 1 кг і 2 кг.
З метою підтримки місцевого виробника 23 травня для керівників олександрійських підприємств, які займаються виготовленням хлібобулочних виробів, була організована екскурсія на виробничий комплекс. Гості ознайомилися з технологією виробництва, оглянули обладнання, лабораторію контролю якості та ознайомилися з перевагами продукції.
За результатами відвідування 24 травня міський голова С.Цапюк провів робочу нараду. Власники пекарень відзначили високу якість борошна і зазначили, що, незважаючи на те, що ціна виробника дещо вища, вони ведуть переговори щодо придбання продукції та гнучкості цінової політики.
Продукцію «ZERNARI» уже закуповують підприємства Кременчука, Полтави, Кропивницького. У зв’язку з тим, що за допомогою спеціального обладнання борошно проходить обробку проти шкідливих мікроорганізмів і зберігається вдвічі довше, продукцією зацікавилися виробники з країн із жарким кліматом.
Присутні обговорили якість і цінову політику хлібобулочної продукції, що виробляється в місті.
На завершення наради С.Цапюк вказав керівникам підприємств на необхідність підвищення заробітної плати працівникам та повної легалізації найманої праці.