Засідання виконкому »

На часі – вирішення питання водовідведення у приватному секторі

07.06.2018, 14:15

7 червня відбулося засідання виконавчого комітету.
На початку присутні ухвалили рішення стосовно подальшої долі дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
Передано 6 кімнат у гуртожитках на баланс Центру первинної медико-санітарної допомоги для надання житла працівникам сфери охорони здоров’я.
Для ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» погоджено допустимі концентрації показників забруднюючих речовин у стічних водах централізованого водовідведення. Під час обговорення даного питання міський голова С.Цапюк зазначив, що у приватному секторі частково використовуються септики, що спричинює забруднення ґрунту і води у криницях. Тому уже замовлено проектно-кошторисну документацію для будівництва централізованої каналізації приватних домоволодінь в районі дитячої лікарні, а також водопостачання у с.Звенигородці. Одним із проблемних питань у місті є недостатня кількість ливневих каналізацій на вулицях. Тому міський голова доручив своєму профільному заступнику А.Некрасову детально вивчити та замовити загальноміський проект облаштування ливневих каналізацій по Олександрії.
Також виконавчий комітет надав дозвіл на роботу цирку «Кобзов» із 29 червня до 1 липня біля стадіону «Ніка» та на проведення щорічного сімейного фестивалю «Щаслива родина – міцна Країна», який відбудеться 4 серпня біля ПК «Світлопільський».