Засідання виконкому »

На квартирний облік поставлено 11 дітей-сиріт

12.07.2018, 10:54

12 липня перший заступник міського голови Л.Давиденко провела засідання виконавчого комітету.
На початку присутні розглянули питання, що стосуються подальшої долі дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та поставили на квартирний облік 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування по досягненню ними 16-річного віку.
Виконком затвердив тарифи на платні послуги, які надає Міська лікарня №1, зокрема: медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв; медоглядів для видачі медичної довідки на отримання дозволу на об’єкт дозвільної системи; попередніх та профілактичних медичних оглядів; оздоровчого масажу та бальнеологічних послуг.
На засіданні погоджено режим роботи для кафе «Mc de Burg», «Звезда Востока», «У Міши» та «Black & White» з 10:00 до 24:00 та для кафе «Радуга» з 11:00 до 24:00 години терміном на 1 рік.
Виконавчий комітет розглянув земельні та архітектурні питання. Зокрема, міській раді запропоновано затвердити детальний план території в районі пр. Соборного, пл. Соборної та вул. Григорія Усика з метою реконструкції і будівництва об’єктів громадського призначення та благоустрою території.
Також присутні надали дозвіл на проведення культурних заходів у ПК «Світлопільський»: 16 серпня – вистави «Дитина б все змінила»; 19 вересня – вистав «Попелюшка» та «Севільські заручини»; 11 жовтня – концерту гумористичного дуету «Братів Шумахерів».