Засідання виконкому »

На олександрійських кладовищах заборонено використовувати штучні квіти

13.06.2019, 11:34

13 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Враховуючи спекоту пору року та з метою поліпшення санітарного стану міста присутні прийняли рішення про проведення вологого прибирання вулично-шляхової мережі. Відповідні роботи здійснюватиме КП «Благоустрій» за допомогою придбаного у цьому році універсального автомобіля, оснащеного обладнанням для підмітання і миття доріг.
Для упорядкування територій кладовищ та утримання у належному стані місць поховань виконавчий комітет ухвалив рішення про заборону встановлення огорож і столів біля могил та використання штучних квітів.
Під час розгляду земельних питань міський голова С.Цапюк зазначив, що жителі скаржаться на те, що деякі підприємці використовують земельні ділянки не за цільовим призначенням. Так, на територію біля багатоповерхівки №99 по пр. Соборному завозиться ґрунт нібито для будівництва автостоянки. За словами мешканців Перемозького мікрорайону ще одну стоянку планується облаштувати біля кафе «Гаштет» біля будинку №12 по пр. Будівельників. За адресою пр. Будівельників №34 знаходиться об’єкт незавершеного будівництва, що не був демонтований власником у визначений термін. Тож управлінню приватизації, оренди майна і землі міської ради (інспекторам у сфері самоврядного контролю) доручено обстежити дані ділянки на предмет дотримання їх власниками законодавства.
Ухвалено рішення про нагородження працівників сфери охорони здоров’я у зв’язку з відзначенням професійного свята та представників ГО «Віра» з нагоди 20-річчя заснування організації.
Міський голова доручив управлінню праці та соціального захисту населення обстежити побутові умови життя людей з обмеженими фізичними можливостями. Степан Кирилович зазначив, що є жителі, які здатні самостійно пересуватися у сучасних візках без допомоги рідних. Сьогодні є можливість забезпечити таких людей електричними колясками. Для цього управління соцзахисту повинно надати перелік олександрійців, які потребують відповідних засобів для пересування.
Також на засіданні надано дозвіл на роботу цирків біля стадіону «Ніка»: з 27 липня по 4 серпня – цирку-шапіто «Вогні Києва»; з 12 по 18 серпня – цирку-шапіто «ОЛІМП».