Новини »

На початку літа музейний центр ім. Худякової А.Ф. відвідало близько 2 тисяч чоловік

14.06.2018, 15:55

Після завершення капітального ремонту музейний центр ім. Худякової А.Ф. став популярним місцем культурного дозвілля для жителів та гостей міста.
Сьогодні у музеї функціонують оновлені, естетично оформлені зал миру, природничий, краєзнавчий, етнографічний, просвітницький зали та картинна міні-галерея.
Зокрема, з початку червня у музеї відбулася 21 екскурсія, яку відвідало близько 2 тисяч чоловік, серед яких учнівська молодь, жителі міста та гості з інших країн. Музейний центр надає різні види послуг: працівники музею провели 3 піших екскурсії по місту «Стара Олександрія» та «Олександрія за роки незалежності», одну автобусну оглядову екскурсію по місту, пізнавально-розважальні програми для дошкільнят та молодших школярів з краєзнавства.
Сьогодні музейний центр щодня відвідують діти з пришкільних таборів, які з цікавістю вивчають історію, традиції і природу рідного краю. Школярам пропонують різні форми пізнавальної діяльності.
На базі закладу учні проходять навчальну практику під час якої пишуть наукові проекти, вивчають архітектуру міста, вчаться роботи опис експонатів тощо.
В музейному центрі функціонує дитяча лабораторія юних дослідників, а також літня школа юних екскурсоводів, які у певні дні проводять екскурсії для своїх однолітків.
Цього літа музейний центр пропонує усім бажаючим завітати на цікаві пізнавальні екскурсії та різноманітні виставки.
Музейний центр працює без вихідних: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:00 години; у суботу та неділю – з 10:00 до 17:00 години.
Для замовлення групових екскурсій бажаючі можуть звертатися за телефоном (05235) 7-35-95.