Депутати вирішують »

Нагороду «За заслуги перед Олександрією» у цьому році отримає два жителя міста

10.05.2019, 12:04

10 травня відбулася чергова 66-та сесія Олександрійської міської ради.
Депутати прийняли рішення нагородити відзнакою «За заслуги перед містом Олександрією» двох жителів міста: КІСЕЛЬОВУ Галину Олексіївну, вчителя української мови та літератури загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів № 7, депутата Олександрійської міської ради 7 скликання, за вагомий внесок у розвиток загальної середньої освіти міста, багаторічну творчу працю та активну громадянську позицію, а також ПРИСЯЖНЮК Тетяну Володимирівну, художнього керівника міського Палацу культури, за значний особистий вклад у збереження та розвиток культури міста, плідну роботу з організації культурного відпочинку та змістовного дозвілля олександрійців, естетичне виховання творчих здібностей студентської молоді, високу професійну майстерність та творчу самовіддачу. Нагороди будуть вручені на урочистостях, присвячених Дню народження Олександрії.
На засіданні затверджено Програму покращення умов обслуговування платників податків м.Олександрії та збільшення надходжень до Державного та місцевого бюджетів на 2019-2021 роки; внесено зміни до міської комплексної соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 роки, Комплексної програми профілактики злочинності в м.Олександрії на 2016-2020 роки; до Положень про управління справами та Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександрійської міської ради.
Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року. Так, власні і закріплені доходи виконані на 110%, освітня і медична субвенції надійшли в обсязі 100%, субвенція на соціальний захист населення – на 91,1%. Внесено зміни до міського бюджету на поточний рік у зв’язку з надходженням державної субвенції у розмірі 2, 195 млн грн на підвищення якості освіти, а також здійснено внутрішній перерозподіл коштів, у тому числі, 1,26 млн грн направлено на оздоровлення дітей шкільного віку у літній період. Загалом, з міського бюджету планується виділити більше 2 млн грн на літнє оздоровлення дітей в Олександрії.
На сесії також було розглянуто ряд земельних і архітектурних питань.
Наприкінці пленарного засідання перед присутніми прозвітували заступник начальника міського відділу поліції В. Глущенко та керівник Муніципальної безпеки міської ради В. Переверзєв. Детально про діяльність даних підрозділів буде поінформовано окремо.