Засідання виконкому »

Національній поліції пропонують прозвітувати перед громадою

02.10.2017, 10:46

2 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку присутні розглянули питання стосовно подальшого виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах і, з метою захисту прав та інтересів дітей, поставили на квартирний облік 21 дитину-сироту, яка досягла 16-річного віку.
На засіданні затверджено склад та положення про комісію щодо реалізації міської програми енергозбереження та комплексної модернізації вуличного освітлення м.Олександрії для надання пропозицій потенційним інвесторам. Мета програми – покращення якості зовнішнього освітлення у місті та проведення заходів з енергозбереження.
Під час розгляду земельних та архітектурних питань було надано дозвіл ПП «Шляховик» на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки по вул.Кільцевій,13. Як зазначив керівник підприємства, знайшовся інвестор, який готовий побудувати на цій території асфальтний завод.
У зв’язку зі збільшенням кількості пограбувань ліфтових приміщень у багатоповерхівках та бездіяльністю Нацполіції, міський голова С.Цапюк доручив запросити на сесію міської ради начальника міського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Кіровоградській області для надання інформації з відповідного питання.
Профільному заступнику міського голови Л.Сосні доручено вивчити питання у потребі опалення закладів освіти та охорони здоров’я і, при необхідності, підготувати розпорядження про початок опалювального сезону.