Новини »

Нові сучасні цікаві знання – на базі бібліотек міста

10.02.2021, 14:11

На базі Олександрійської міської ЦБС після посиленого карантину поновлено курси «Основи комп’ютерної грамотності» Вищої народної школи для людей поважного віку. Дотримуючись встановлених карантинних норм, слухачі курсу опановують Інтернет, вчаться вільному спілкуванню у соцмережах та формують стійкі навички роботи з комп’ютером.
Юні користувачі бібліотек також охоче повернулися до творчості. На заняття гуртка з «3-D моделювання», що відновив свою роботу, завітали школярі, які вчилися створювати чудові прикраси-підвіски для ключів, рюкзака чи сумки.
Запрацював у реальному часі й Робоклуб, який під час локдауну функціонував онлайн. Діти захоплюються роботами, тож заняття з робототехніки, програмування роботів на базі наборів LEGO чекали з нетерпінням. В умовах карантину бібліотекарі проводять заняття Робоклубу не лише на базі філій, але й в освітніх закладах, зокрема, це ЗНЗ №№ 10 та 19. Маленьких школярів цікавив процес створення справжнього робота з дрібних деталей LEGO. Як доказ цього – пройшла презентація роботів з конструкторів LEGO EDUCATION MINDSTORMS EV3 – набору сполучних деталей і електронних блоків для програмування.
Запрацювала і Квест-кімната «Таємниця фараона» (бібліотека-філія № 8 для юнацтва), яка до карантину була одним із найдоступніших, універсальних форматів молодіжного, сімейного та корпоративного відпочинку в місті.
Окрім того, у центральній міській бібліотеці відкрився ще один новий курс навчання для олександрійців різних вікових категорій – «Смартфон для новачків». Слухачі навчаються відправляти текстові повідомлення, фотографії, переглядати веб-сторінки, спілкуватися в соціальних мережах, створювати особисті кабінети в різних комунальних підприємствах та вправно ними користуватися, оплачуючи комунальні послуги онлайн. А в «Юридичній приймальні» проходять консультування юриста, спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимира Поповича, який співпрацює з центральною міською бібліотекою та допомагає містянам знайти відповіді на різноманітні правові питання.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/olexrada.kr/photos/pcb.128472499147386/128472215814081/