Новини »

Олександрійські освітяни відзначили професійне свято

04.10.2018, 16:15

Професія вчителя поєднує в собі мудрість, творчість, життєву енергію, любов до дітей, доброту і справедливість. З першим золотавим листям та щедрою осінньою порою приходить свято працівників освіти, яке цього року відзначатиметься 7 жовтня.
Напередодні, 4 жовтня, у ПК «Світлопільський» відбулись урочистості, які пройшли у теплій, дружній атмосфері.
Звертаючись до педагогічної спільноти, міський голова С.Цапюк щиро привітав освітян з професійним святом, висловив вдячність за їхній високий професіоналізм, сумлінну самовіддану працю, за те, що виховують гідне підростаюче покоління олександрійців, розвивають їхні таланти, дають міцні знання. Тому освіта Олександрії є найкращою в області.
Степан Кирилович зазначив, що міська влада підтримує освітян, створює сучасне і комфортне середовище у навчальних закладах і в подальшому докладатиме усіх зусиль для збереження і розвитку сфери освіти. Міський голова побажав працівникам навчальних закладів міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, а на педагогічній ниві – великих успіхів, нових досягнень і талановитих учнів.
С.Цапюк виконав приємну місію, вручивши нагороди педагогам. Подяку Кіровоградської обласної ради одержав Кравченко Борис Євгенійович, директор ЗНЗ І-ІІІ ст.№ 15. Міський голова також вручив кращим освітянам відзнаки обласного і місцевого рівнів.
Словами подяки, гучними оплесками і квітами присутні привітали педагогів з отриманням високих державних нагород. Це Халізова Лариса Іванівна, яка відзначена Премією Верховної Ради України за результативну роботу з обдарованими дітьми. Це педагоги, нагороджені нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський»: Дробот Ігор Леонідович, Таран Тетяна Олексіївна та Піскова Світлана Вікторівна, яка також стала лауреатом обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського.
Подяку Міністерства освіти і науки України отримала Пінаєва Вікторія Володимирівна, вихователь ДНЗ № 43.
Теплі слова шани і вдячності, подарунки і квіти від міської профспілкової організації отримали працівники закладів освіти, які йдуть на заслужений відпочинок. Це Козловська Тамара Володимирівна, старша медична сестра ДНЗ № 43; Шворак Ганна Миколаївна, кухар ДНЗ № 43; Яра Ніна Юріївна, вихователь ДНЗ № 18; Уманець Наталія Павлівна, вихователь ДНЗ №14; Гривнак Світлана Володимирівна, вчитель української мови та літератури ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 імені М.Горького; Мунтян Валентина Володимирівна, вчитель української мови та літератури НВО «Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв»; Ковтун Людмила Володимирівна, викладач по класу баяна НВО «Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» та Грановська Лариса Сергіївна, викладач хореографії НВО «Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв».
Учительська спільнота цього року поповнилася молодим спеціалістом. Це Котляр Анна Григорівна, вчитель фізики, математики та інформатики НВК «Марто – Іванівський ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ», яка отримала сертифікат «Педагогічна надія освіти Олександрії» та квіти.
Родзинкою свята стали яскраві виступи вокальних і хореографічних колективів ПК «Світлопільський», які подарували глядачам гарний настрій та позитивні враження.