Новини »

Олександрійський Молодіжний Парламент провів заняття з профорієнтації

07.12.2017, 8:51

Напередодні Дня місцевого самоврядування депутати Олександрійського Молодіжного парламенту на чолі керівником гуртка ЦДЮТ «Школа лідерів» І.Кошель провели заняття «На порозі професійного вибору».
У ньому взяли участь учні 10-11 класів, студенти вищих навчальних закладів і професійно-технічних училищ та представники міської влади.
Від імені міського голови С.Цапюка секретар міської ради О.Богоявленська привітала присутніх з Днем місцевого самоврядування, зазначила, що Молодіжний Парламент сьогодні працює творчо, продуктивно, побажала і надалі розвивати свої здібності та втілювати у життя нові ідеї і цікаві проекти. Начальник управління освіти В.Горенко вручила Молодіжному Парламенту від С.Цапюка сертифікат на принтер.
Учасники заняття обговорили, які професії є сьогодні затребуваними, переглянули відеопрезентації про спеціальності, що пропонують навчальні заклади нашого міста, виконали цікаві вправи, які розширили уявлення про світ професій та мали нагоду поспілкуватися з представниками міської влади.