Засідання виконкому »

Олександрійський ЦНАП розширює можливості у наданні адмінпослуг

14.05.2020, 11:45

14 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
З метою відшкодування обґрунтованих витрат лікарень за надання медичних послуг присутні затвердили положення про платні медичні послуги.
Виконком запропонував міській раді затвердити новий перелік адміністративних послуг, що надаються в Олександрійському ЦНАПі. До переліку включено 72 додаткових послуги соціального характеру, РАЦСу та Е-малятко, які дають можливість отримувати одночасно декілька послуг. Наприклад, при народженні дитини можна подати заяву на оформлення свідоцтва про народження, реєстрацію місця проживання, отримання довідки про місце проживання та закордонного ID-паспорта.
Відповідно до рекомендацій Держпродспоживслужби та з метою ліквідації вуличної торгівлі, рішенням виконкому заборонено торгівлю за межами центрального ринку по вул. Григорія Усика (від вул.Садової до вул.Ярмаркової) та по вул.Григорія Сокальського (від вул.Діброви до вул.Петра Сагайдачного). За інформацією директора центрального ринку Ю.Носа усі підприємці отримають місця на території ринку. Для сезонної торгівлі посадковим матеріалом буде відведено окрему зону.
Виконавчий комітет розглянув листа ПФК «Олександрія», яке взяло в оренду парк ім.Т.Шевченка, та звертається з проханням надати дозвіл на видалення аварійних дерев для реконструкції центральної алеї. Рішенням виконкому утворено комісію, яка проведе обстеження зелених насаджень. Після сплати відновлювальної вартості ПФК буде надано дозвіл на спилювання дерев по центральній алеї та зобов’язано забезпечити посадку нових зелених насаджень.
Присутні запропонували депутатам затвердити звіт про виконання бюджету міста за І квартал 2020 року та збільшити доходи і видатки головного кошторису на 9 млн грн за рахунок державних субвенцій, а також провести внутрішній перерозподіл коштів.
Також на засіданні виконавчого комітету було розглянуто ряд земельних питань.