Новини »

Олександрійці затвердили звіт міського голови

06.12.2018, 18:19

6 грудня в Олександрії відбулися громадські слухання, на які було внесено 3 питання: звіт Олександрійського міського голови про діяльність виконавчих органів ради за 2018 рік та проекти міського бюджету і програми економічного та соціального розвитку міста на 2019 рік.
Для участі у зборах було зареєстровано 322 жителя міста.
На початку міський голова С.Цапюк прозвітував про роботу влади у 2018 році.
Степан Кирилович ознайомив присутніх з результатами діяльності виконавчих органів ради, виконанні міського бюджету за поточний рік, розвитком промисловості, галузей житлово-комунального господарства, освіти, медицини, культури. Окремо міський голова поінформував про реалізацію міських цільових програм, що виконуються відповідно до довгострокової Стратегії розвитку Олександрії до 2030 року.
Із проектом програми соціально-економічного розвитку Олександрії на 2019 рік присутніх ознайомив начальник управління економіки Р.Черевашко. Документ спрямований на розвиток промисловості, інвестиційної діяльності, збільшення власних надходжень до міського бюджету. Для реалізації основних завдань розроблений план заходів, направлених на підвищення обсягу інвестицій, залучення коштів на виконання міських цільових програм та розвиток соціальної сфери.
Про бюджет міста на 2019 рік доповіла начальник фінансового управління О.Грищенко. За попередніми розрахунками, міський бюджет планується затвердити у розмірі 804,2 млн грн. Бюджет збалансований за доходами і видатками. Кошти передбачається спрямувати на найнеобхідніші потреби життєдіяльності міста: заробітну плату працівникам закладів бюджетної сфери, реалізацію міських цільових програм, благоустрій, енергоносії, оздоровлення дітей тощо.
Заслухавши інформацію про основні питання життєдіяльності міста, присутні 317 голосами затвердили звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради за 2018 рік та проекти міського бюджету і програми економічного та соціального розвитку міста на 2019 рік.