Житлово-комунальне господарство »

Олександрія готова до зими

15.11.2018, 16:34

15 листопада міський голова С.Цапюк провів нараду з підготовки господарського комплексу міста до зими, на якій були підведені підсумки заходів щодо готовності усіх підприємств до роботи в осінньо-зимовий період.
Нещодавно відбувся огляд спецтехніки. Основне завдання комунальних служб – забезпечити умови для руху транспорту та під’їзд до об’єктів громадського значення.
У закладах соціальної сфери, які опалюються від твердопаливних котелень, проблем з подачею тепла не було. Дії НАК «Нафтогаз України» та відсутність теплопостачання в деяких містах показали, що рішення олександрійської влади щодо переходу на альтернативні види палива було правильним.
З подачею централізованого опалення виникали деякі складнощі та аварійні ситуації, оскільки теплові мережі зношені, а у тарифі відсутня інвестиційна складова. Тому місто сподівається на отримання кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, що дасть можливість реалізувати проект з оптимізації системи теплозабезпечення Олександрії.
Усі заклади та комунальні служби готові до роботи при складних погодних умовах. На підприємствах наявні карти з розподілом територій і закріпленими за ними працівниками.
На сьогодні заготовлено 1,5 тис. тон протиожеледної суміші, яка розвозиться на перехрестя, спуски і підйоми. Також посипковий матеріал завезено на прибудинкові території багатоповерхівок.
Голови сільських та селищних рад доповіли про запас протиожеледного матеріалу і наявність договорів з приватними підприємцями на очищення вулиць від снігу.
С.Цапюк доручив протягом тижня провести грейдерування ґрунтових доріг у приватному секторі.
Дано завдання розробити пам’ятки з роз’ясненнями про дії у випадках снігових заметів для жителів приватних домоволодінь та підприємців, які повинні розчищати прилеглі до своїх будинків, магазинів та офісів території.
Також усім керівникам підприємств доручено провести навчання зі своїми працівниками, змоделювавши умови снігопаду, та відпрацювати послідовність дій.