Новини »

Олександрія готується до 35-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи

20.01.2021, 13:27

20 січня перший заступник міського голови Юрій Гугленко разом із заступником міського голови Іриною Чемерис зустрілися із представниками ГО «Спілка інвалідів Чорнобиля». Метою зібрання стала підготовка до відзначення 35-ї річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС.
У ході зустрічі присутні обговорили сценарії проведення заходів, серед яких пам’ятна хода, концертна програма, нагородження ліквідаторів тощо. Окрім того, увагу було зосереджено і на загальних проблемах чорнобильців, не останнє місце серед яких займає організація медичного обстеження та лікування громадян, які мають відповідний статус.
Сьогодні в Олександрії проживає 1039 чорнобильців, які відповідно до законодавства користуються державними пільгами. Ліквідаторів наразі, які брали безпосередню участь в усуненні наслідків Чорнобильської катастрофи, залишилося 749 чоловік із близько 3,5 тисяч.
Підсумовуючи зустріч, Юрій Гугленко зауважив: «Чорнобильці потребують постійної уваги та підтримки, не лише від держави, а й з боку міської влади. Тому ми прикладемо всі зусилля аби гідно вшанувати пам’ять загиблих і відзначити живих учасників тих страшних подій».