Новини »

Олександрія готується до зими

27.09.2019, 11:59

27 вересня міський голова С.Цапюк провів робочу нараду з питань підготовки житлово-господарського сектору до роботи в осінньо-зимовий період. Керівники комунальних підприємств доповіли про виконання робіт.
На сьогодні уже здійснено гідравлічні випробування систем теплопостачання і запірної арматури та погоджено графік заповнення внутрішньобудинкових мереж.
С.Цапюк доручив до подачі тепла проаналізувати, до яких квартир не було доступу для усунення повітряних пробок минулого року і зв’язатися з господарями для виконання цих робіт. Комунальникам категорично заборонено спускати воду з систем опалення у підвали.
Міський голова дав завдання управлінню житлово-комунального господарства тримати на контролі реагування на заявки жителів. По скаргах на неякісну діяльність диспетчерської аварійної служби ПП «Житлоустрій», була проведена відповідна робота.
Доручено переглянути і, у разі потреби, оновити номери телефонів аварійних служб і дати їх у відкритому доступі на дошках оголошеннях будинків та у ЗМІ.
Підрядні організації КП «Житлогосп» продовжують виконувати ремонтні роботи у житловому секторі. Працює 12 бригад малярів-штукатурів, 10 бригад покрівельників та 2 бригади висотників.
Також здійснюються роботи з ремонтів м’яких і шиферних покрівель, фасадів під’їздів, цоколів, козирків, виконується фарбування газопроводів, закритих контейнерних майданчиків, герметизація стиків стінових панелей будинків тощо.
КП «Благоустрій» проводить підмітання вулиць спецтехнікою, відповідно до графіків. Зокрема, прибрано вулиці 6-го Грудня, Шевченка, Бессарабську, пл. Соборну та район пл. Покровської та інших. Сьогодні виконуватиметься підмітання мостів та вул.Садової, вул.Г.Сокальського і вул.Козацький шлях. Техніка працює вночі з 22 години, коли дороги вільні від автомобільного транспорту.
Також були розглянуті й інші поточні питання.