Депутати вирішують »

Олександрія приєдналася до ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії»

09.11.2018, 11:30

9 листопада відбулася чергова 54-та сесія Олександрійської міської ради VII скликання.
Перед розглядом питання порядку денного депутати оголосили свої запити та звернення.
Зважаючи на те, що ОКВП «Дніпро-Кіровоград» в черговий раз планує підвищити тарифи на воду без належної роз’яснювальної роботи серед населення, на минулій сесії було прийнято рішення запросити і заслухати голову Кіровоградської обласної ради О.Чорноіваненка з даного питання. Він, як посадова особа, що відповідає за роботу підприємств обласного підпорядкування, мав би поінформувати, чому при формуванні нових тарифів не враховується думка місцевих громад та надати роз’яснення щодо складових тарифу. На жаль, голова обласної ради проігнорував запрошення, а замість нього на сесію прибув генеральний директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Р.Ілик. Більшість депутатів висловили невдоволення позицією очільника обласної ради та не виявили бажання заслухати інформацію керівника даного підприємства. Як зазначила депутат обласної ради Л.Давиденко, питання підвищення тарифів не залишилося поза увагою депутатів обласної ради і буде внесене на позачергове пленарне засідання.
Перейшовши до питань порядку денного, депутати ухвалили одне з головних рішень, що стосувалося приєднання до ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії». Це дасть можливість залучити додаткові грантові кошти на реалізацію проекту з оптимізації системи теплозабезпечення, яким передбачається реконструкція і будівництво котелень та заміна теплових мережу нашому місті.
Депутати погодили реалізацію проекту «Розвиток дитячо-юнацького тенісу в м.Олександрії» у рамках державно-приватного партнерства.
Сесія затвердила звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року: власні і закріплені доходи виконано на 114,2%. Депутати також скоригували кошторис міста за рахунок надходження державної освітньої субвенції у розмірі 1,1 млн грн та перевиконання бюджету міста на 1,7 млн грн. Кошти будуть спрямовані на заходи з інклюзивної освіти та на заробітну плану працівникам комунальної і соціальної сфер.
Рішенням сесії збільшено загальну чисельність апарату міської ради: введено 5 працівників обслуговуючого персоналу та 2 штатні одиниці для ведення реєстру територіальної громади у ЦНАПі.
Депутати затвердили план підготовки регуляторних актів на 2019 рік.
Також на пленарному засіданні було прийнято рішення з ряду земельних питань.