Новини »

Олександрія втратила ще одного героя

13.06.2016, 9:20

n111 червня унаслідок нещасного випадку на залізниці загинув наш земляк, учасник АТО – Бусигін Євген Андрійович, який перебував у відпустці в Олександрії.
Народився Євген 9 серпня 1983 року в м.Олександрії. Навчався у ПТУ №17. Працював водієм у ТОВ «АТП «Київські каштани».
У травні 2014 року був призваний за мобілізацією на військову службу в зону АТО. Після демобілізації у 2015 році продовжив службу за контрактом.
Євген Андрійович був головним сержантом мотопіхотного взводу мотопіхотної роти 34-го батальйону.
Має дружину і доньку.
Олександрійський міський голова С.Цапюк, міська рада і виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Євгена. Світла пам’ять про нього завжди буде жити в серцях олександрійців.
Прощання з військовослужбовцем Євгеном Бусигіним відбудеться 13 червня за адресою вул.Садова, б.43 о 13:30 годині. Поминальна панахида за померлим пройде у ПК «Світлопільський» о 14:00 годині.
Розпорядженням міського голови 13 червня в Олександрії оголошено днем жалоби. Цього дня рекомендовано приспустити Державний Прапор України та Прапор міста Олександрії на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій різних форм власності та відмінити розважально-концертні заходи і спортивні змагання.