Новини »

Операція «Чистота»

07.04.2011, 13:58

Секретар міської ради Вікторія Ставицька та депутат міської ради Олена Лобунська 6 квітня провели зустріч з головами квартальних комітетів і старшими будинків, розташованих в районі пл. Кірова, Користівського мосту та залізничної магістралі.

Такі зустрічі вже стали системними в роботі міської ради. Спілкування з людьми дає можливість не лише переконатися в правильності взятого владою курсу, а й скоординувати спільні дії відповідно до інтересів та вимог громади.

Вікторія Ставицька та Олена Лобунська розповіли лідерам громади про плани на найближчий термін і вислухали проблеми, зауваження та побажання присутніх , що стосувалися стану житлово-комунального господарства, якості надання послуг новоствореними комунальними підприємствами, обсягу та терміну ремонтних робіт на весняно-літній період. У більшості голів та старших будинків проблеми схожі : вивезення сміття, зруйноване шляхове покриття, неякісне освітлення віддалених територій, бродячі собаки та ін.

Вікторія Ставицька надала інформацію про те, які заходи проводять комунальники щодо вирішення характерних для міста проблем, як організовують прибирання територій та перебудовують підходи щодо роботи комунальних служб і запевнила присутніх, що більшість названих недоліків буде ліквідовано вже найближчим часом, а також звернулася з розумінням підійти до ситуації, яка сьогодні склалася з санітарним утриманням міста і взяти активну участь в його прибиранні.

Голови квартальних комітетів поінформували про хід укладання угод на вивезення сміття від будинків приватного сектору. Більша половина власників садиб вже підписали угоди. Секретар міської ради зазначила, що з тими,хто відмовляється від централізованого вивезення сміття буде проведено бесіди працівниками комунальної інспекції, аби запобігти утворюванню стихійних сміттєзвалищ. Вона поставила завдання, щоб старші будинків більш ретельно слідкувати за роботою двірників та виконанням ремонтних робіт у багатоповерхівках і , в обов’язковому порядку , підписувати акти виконаних робіт, що призведе до якісного використання комунальних коштів.

Вікторія Ставицька зазначила, що влада і депутати налаштовані на тісну співпрацю з громадою і такої ж підтримки чекають від людей. Всі прохання і зауваження секретар ради та депутат занотували й пообіцяли сприяння у їх вирішенні.