Новини »

Оргкомітет затвердив заходи до Дня незалежності України

13.08.2018, 16:22

13 серпня відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення в Олександрії Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.
У рамках свята 21 серпня о 14:00 годині у Палаці урочистих подій відбудеться вручення нагород переможцям конкурсу «Кращий благоустрій приватних садиб» і «Кращий благоустрій територій підприємств, організацій, установ та багатоквартирних житлових будинків».
23 серпня, у День Державного Прапора України, проходитиме ряд загальноміських заходів. О 8:30 годині на площі перед будівлею міської ради відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника воїнам, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Після цього парадом вишиванок олександрійці пройдуть до пам’ятника Т.Г.Шевченку, де відбудеться літературно-музична композиція.
24 серпня, у День незалежності України, проходитимуть культурно-розважальні заходи на площі Соборній та біля ПК «Світлопільський».
Біля ПК «Світлопільський» із 17:00 до 20:00 години відбуватимуться виступи колективів художньої самодіяльності. О 20:00 розпочнеться молодіжна дискотека.
На площі Соборній о 17:00 годині пройде майстер-клас для дітей «Світ паперових фантазій», о 18:00 – шоу мильних бульбашок. О 19:00 годині відбудеться концертна програма «Україна – єдина країна», о 20:00 пройде дискотека.
З нагоди свята у музейному центрі ім.Худякової А.Ф. та бібліотеках діятимуть виставки, викладки матеріалів, проводитимуться історико-патріотичні флешмоби, відеомандрівки, години історії, тематичні заняття, круглі столи, фестивалі майстер-класів та інші заходи.
Запрошуємо олександрійців і гостей міста взяти участь у святкуванні Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.